Zwiększ komfort swojej łazienki z systemami prysznicowymi GROHE – szybko, łatwo i bez remontu!

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 4 minut
Zyskaj więcej z GROHE COLORS

Do zmiany systemu natryskowego w łazience nie jest potrzebny kosztowny remont. GROHE ma rozwiązania, które pozwolą ci cieszyć się najwyższym komfortem kąpieli szybko i prosto.

Łazienka Twoich marzeń i Twoja łazienka to dwa różne miejsca?

Remontowałeś łazienkę dobrych kilka lat temu, ale wciąż jest w bardzo dobrym stanie. No, może prysznic mógłby być lepszy… Dawniej były inne trendy, mniejszy wybór, a i budżet na wyposażenie miałeś niższy, niż teraz. I może nawet zmieniłbyś system na nowoczesny, funkcjonalny, lśniący nowością, ale pamiętasz, ile czasu i bałaganu kosztowały cię poprzednie zmiany w łazience.

remont łazienki

Wchodzisz więc co rano do kabiny, w której wita cię on. Kilkuletni prysznic, który nie zachwyca już swoim wyglądem, nie potrafi już utrzymać słuchawki prysznicowej pod wybranym przez ciebie kątem i generalnie nie jest niczym więcej, niż drążkiem z monotonnie kapiącą wodą. Czasem wyobrażasz sobie, że stoisz pod własnym, domowym wodospadem, który masuje Twoje plecy różnorodnymi strumieniami w idealnie dopasowanej temperaturze. Że wychodzisz z kabiny zadowolony i zrelaksowany. W duchu już podjąłeś decyzję, że jeszcze dziś poszukasz nowego systemu prysznicowego, który wreszcie da ci satysfakcję. Jednak znowu przypominasz sobie, że ostatnie kucie ścian trwało wieki. A sprzątnie po nim – jeszcze dłużej…

nowoczesne rozwiązania prysznicowe

Strach przed przedłużającym się remontem i związanym z nim sprzątaniem skutecznie opóźnia podjęcie decyzji o zmianach w wyposażeniu łazienki. Czasami nawet o lata. Tymczasem, frustracja z obecnego, niedomagającego sprzętu rośnie. Wcale nie musi tak być. Nowoczesne rozwiązania prysznicowe GROHE nie wymagają kucia. Montaż jest czysty i szybki. Czy poczułeś, że łazienka twoich marzeń nagle jest bliżej, niż kiedykolwiek?

Problem to okazja w przebraniu

Systemy i zestawy prysznicowe GROHE rozwiązują wiele problemów – związanych zarówno z instalacją, jak i funkcjonalnością.

Problem nr 1 – konieczność kucia ścian

Pierwsza, jedna z największych obaw, została bezpowrotnie usunięta. Drążki nowych systemów prysznicowych GROHE posiadają regulowane uchwyty. Dzięki temu można dopasować je do istniejących otworów po starym systemie – bez żadnego kucia płytek.

remont łazienki i kucie ścian

Problem nr 2 – skomplikowany montaż

Dzięki możliwości montażu na istniejących otworach, instalacja systemów prysznicowych GROHE jest niezwykle prosta. Wystarczy postępować zgodnie z dołączoną instrukcją lub poprosić o pomoc specjalistę.

Problem nr 3 – czasochłonne sprzątanie

Jako że montaż jest prosty i nie wymaga kucia, problem sprzątania po remoncie odchodzi w zapomnienie. Porządki w zasadzie ograniczają się do starcia szmatką drobnych pyłków i wyrzucenia opakowania po zestawie prysznicowym do odpowiedniego kontenera.

remont łazienki, czasochłonne sprzątanie

Problem nr 4 – skoki ciśnienia i zmiany temperatury wody

Skoki ciśnienia najczęściej występują w zabudowie jednorodzinnej, ale nie jest to reguła. Skutkują nagłymi zmianami temperatury wody w trakcie kąpieli. Systemy i zestawy prysznicowe GROHE zapobiegają nieprzyjemnym niespodziankom, bo wyposażone są w głowice termostatyczne z technologią GROHE TurboStat. To gwarancja stałej temperatury przez cały czas trwania kąpieli.

Problem nr 5 – zbyt gorąca woda i nagrzana bateria

Oparzyć można się nie tylko wodą z czajnika – czasami nawet ta w kranie niespodziewanie staje się niebezpiecznie gorąca. Aby zapobiec oparzeniom, rozwiązania prysznicowe GROHE wyposażone są w technologię Safe Stop, która za pomocą jednego przycisku pozwala ustawić maksymalną temperaturę wody. Z kolei technologia CoolTouch zapobiega zbytniemu nagrzewaniu się powierzchni baterii sprawiając, że jest ona zawsze bezpieczna w dotyku.

zmiana temperatury wody w baterii łazienkowej

Spełnienie marzeń jest prostsze, niż myślisz

Wybór funkcji, liczby elementów, strumieni i stylów daje elastyczność, która pozwala znaleźć to jedno, idealne rozwiązanie.

Rozwiązanie na miarę potrzeb

Bogata oferta rozwiązań prysznicowych umożliwia dokładne dopasowanie do potrzeb użytkownika oraz możliwości łazienki. Od kompletnych systemów prysznicowych z deszczownicą i słuchawką prysznicową – jak elegancka GROHE Tempesta 210 i nowoczesna Euphoria SmartControl – po proste zestawy z słuchawką na drążku – np. GROHE Grohetherm SmartControl i Grohetherm 1000.

system prysznicowy z deszczownicą i słuchawką prysznicową
system prysznicowy z deszczownicą i słuchawką prysznicową

 

Wyjątkowa kąpiel w zasięgu ręki

Co sprawia, że kąpiel z systemami GROHE jest taka komfortowa? Na odpowiedź składa się długi szereg funkcji zaprojektowanych z myślą o wygodzie i zadowoleniu użytkownika.

Jednym z elementów są słuchawki prysznicowe GROHE. Ich sekret tkwi w bogactwie strumieni oferowanych przez różne modele:

 • Rain – delikatny deszcz, który miękko opływa całe ciało GROHE
 • Jet – skupiony strumień z odświeżającą siłą
 • Bokoma – masujący całe ciało dotykiem przypominającym relaksujący ucisk koniuszkami palców
 • Massage – pulsujący strumień o ożywczym działaniu
system prysznicowy z deszczownicą i słuchawką prysznicową

Z kolei duże deszczownice z wyborem strumieni pozwalają przenieść się pod energetyzujący wodospad lub muskający skórę, ciepły deszcz. Dostępne strumienie to m.in:

 • PureRain – duże, delikatne krople deszczu
 • Champagne – delikatne krople i mniejszy zużycie wody
 • Rain O2  – delikatny, szeroki strumień nasycony powietrzem, które daje efekt obfitości
 • TrioMassage – 2 strumienie Massage połączone ze strumieniem Bokoma

Nie bez znaczenia pozostaje design. Elegancki, minimalistyczny wygląd systemów i zestawów prysznicowych GROHE usatysfakcjonuje każdego konesera. Będzie to owalna, klasyczna GROHE Tempesta, czy może nowoczesna GROHE Euphoria? Tutaj każdy wybór jest właściwy.

deszczownica i słuchawka prysznicowa
deszczownica i słuchawka prysznicowa

Stoisz pod własnym, domowym wodospadem, który masuje twoje plecy różnorodnymi strumieniami w idealnie dopasowanej temperaturze. Wychodzisz z kabiny zadowolony i zrelaksowany. Nareszcie twoja łazienka i łazienka twoich marzeń to jedno miejsce.

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

 • Artykuł był za krótki
 • W artykule było za mało zdjęć
 • Artykuł nie wyczerpał tematu
 • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: