Odkryj wodę na nowo i bądź EKO z systemami kuchennymi GROHE!

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 4 minut

Wyobraź sobie, że w upalny letni dzień wchodzisz do swojej nowej kuchni, odkręcasz kran i… prosto do szklanki nalewasz zimną wodę gazowaną! Nie jesteś fanem bąbelków? W takim razie pomyśl, jak wygodnie byłoby zaparzyć herbatę nalewając wrzątek do kubka bezpośrednio z baterii kuchennej. Niemożliwe? Poznaj systemy kuchenne GROHE Red i GROHE Blue, z którymi nie ma rzeczy niemożliwych!

Nowe możliwości twojej kuchni

Innowacyjne systemy kuchenne GROHE Red i GROHE Blue otwierają przed tobą cudowny świat nowych, niezwykłych możliwości! Stawiając na GROHE Blue, zyskujesz doskonały smak schłodzonej wody w aż trzech wariantach: niegazowanej, lekko gazowanej i mocno gazowanej. I to prosto z kranu! Dzięki GROHE Red będziesz mógł natomiast cieszyć się wodą o temperaturze aż 100 °C bezpośrednio z baterii kuchennej. Pozostaje tylko wybrać system GROHE najbardziej odpowiadający twoim potrzebom i cieszyć się nowymi możliwościami swojej kuchni.

bateria zlewozmywakowa stojąca

Postaw na wygodę!

Wyobraź sobie kuchnię swoich marzeń, kuchnię idealną, która w pełni odpowiada twoim potrzebom… Gotowe? Kuchnia z twoich snów zapewne nie tylko perfekcyjnie wpisuje się w twój gust pod względem estetycznym, ale też cechuje się wygodą użytkowania. W końcu jest to pomieszczenie użytkowe i przede wszystkim musi być funkcjonalne. Wybierając jeden z systemów kuchennych GROHE, robisz krok w kierunku kuchni swoich marzeń. GROHE Red i GROHE Blue odznaczają się ogromną wygodą użycia, dzięki połączeniu tradycyjnej baterii zlewozmywakowej z funkcją czajnika lub filtra i saturatora.

nowoczesne systemy kuchenne

Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzisz nie tylko mnóstwo miejsca, co pozwoli ci lepiej wykorzystać przestrzeń w twojej kuchni, ale też nie będziesz musiał więcej chodzić do sklepu po wodę w butelce, czy czekać na zagotowanie wody na herbatę. Co więcej, najnowsza wersja systemu GROHE Blue została wyposażona w wysoką, wyciąganą wylewkę, pozwalając ci na wygodne napełnianie dużych naczyń, zmywanie czy płukanie warzyw. Wybierz kuchnię swoich marzeń i postaw na wygodę!

Zdecyduj się na nowoczesne rozwiązania i chroń środowisko!

Decydując się na instalację w swojej kuchni nowoczesnych systemów GROHE Blue i GROHE Red stawiasz nie tylko na swój własny komfort, ale też… przyszłość Matki Ziemi. Przerzucając się z czajnika na rzecz GROHE Red będziesz mógł znacząco zmniejszyć zużycie energii, a dzięki systemowi GROHE Red – zrezygnować z kupowania wody butelkowanej, tym samym ograniczając zużycie zgubnego dla środowiska plastiku. Dodatkowo, przeprowadzone na uczelniach badania wykazały, że proces saturacji wody w GROHE Blue zużywa ponad 60% mniej dwutlenku węgla niż ten stosowany przy produkcji wody gazowanej, którą znajdziesz w sklepie. Proekologiczność idąca w parze z wygodą użytkową… Czego chcieć więcej?

systemy kuchenne z nowoczesną baterią zlewozmywakową
zlewozmywak na wyspie
systemy kuchenne z kontrolą temperatury wody
grohe red

Systemy kuchenne Grohe – w poszukiwaniu unikalnego designu

Odpowiedź jest prosta: eleganckiego designu! Baterie zlewozmywakowe GROHE zostały zaprojektowane przez doświadczony i nagradzany zespół projektowy, co stanowi najlepszą gwarancję ponadczasowego, minimalistycznie eleganckiego wyglądu, który będzie idealnym uzupełnieniem każdej nowoczesnej aranżacji. Zarówno GROHE Red, jak i GROHE Blue dostępne są w dwóch wariantach: Duo, czyli z dwoma uchwytami, oraz Mono, czyli z jednym uchwytem, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wnętrza swojej kuchni.

bateria kuchenna do każdej kuchni
grohe blue

Co istotne, systemy kuchenne GROHE odznaczają się nie tylko gustownym wyglądem, ale także całkowitym bezpieczeństwem użycia. Dwa kanały wodne w wersji Duo obu zapobiegają bowiem mieszaniu się wody wodociągowej i filtrowanej. No właśnie, skoro już jesteśmy przy bezpieczeństwie, być może zastanawiasz się, czy GROHE Red nie będzie stanowił zagrożenia dla najmłodszych domowników? W żadnym wypadku! Bateria została wyposażona w niezawodną blokadę ChildLock, która zapobiegnie przypadkowemu włączeniu wrzątku przez twoje pociechy.

Systemy kuchenne idealne do twojego domu

Bez względu na to, jak wyobrażasz sobie swoją wymarzoną kuchnię, jakie są twoje preferencje, oczekiwania i jaki jest… twój budżet, w kolekcjach GROHE Red i Blue na pewno znajdziesz coś dla siebie. GROHE Blue dostępny jest w wariancie Professional, przeznaczonym do biur i obiektów użyteczności publicznej, Home, czyli wersji standardowej do domów i mieszkań, a także Pure, ekonomicznej wersji bez chłodziarki i saturatora.

systemy kuchenne do łatwiejszego zmywania
systemy kuchenne do utrzymania kuchni w czystości

Jeżeli natomiast stawiasz na GROHE Red, do wyboru masz wersje z 8 i 4-litrowym bojlerem. W obu systemach możesz też wybrać jeden z trzech rodzajów wylewki. Ogromny wybór, niezawodne bezpieczeństwo, proekologiczność, wygoda użytkowania i ponadczasowy design – systemy GROHE Red i GROHE Blue zostały stworzone z myślą o ludziach takich jak ty, ludziach, którzy stawiają na najlepsze.

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Skomentuj artykuł:

Podobne w tej kategorii:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies 🍪
w celu identyfikacji i obserwowania Użytkowników.
Warunki przechowywania plików cookies
możesz określić w swojej przeglądarce.

aktualna wersja Polityki Prywatności (z dnia 20.11.2019r.)