Bateria prysznicowa z deszczownicą GROHE SmartControl

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 3 minut

Artykuł pod patronatem

Zyskaj więcej z GROHE COLORS

W kabinie prysznicowej spędzamy nawet godzinę dziennie. Jest to jedno z pierwszych miejsc, które odwiedzamy po przebudzeniu i ostatnich, które żegnają nas przed zaśnięciem. Dlatego tak ważne jest, żeby była ona miejscem, w którym możemy się pobudzić do działania, lub ukoić zmysły po dniu pełnym wyzwań. Naprzeciw tym potrzebom wyszła firma GROHE, oferująca armaturę, która zna nasze potrzeby. Niemieccy inżynierowie zaprojektowali system SmartControl, który potrafi zapamiętywać osobiste preferencje i znacząco podwyższy standard codziennych kąpieli. Zobacz, co potrafi nowoczesna bateria prysznicowa z deszczownicą!

Źródło: Artykuł sponsorowany
Bateria prysznicowa Grohe SmartControl z deszczownicą

Organiczne wzornictwo baterii prysznicowej

System jest dostępny w 2 wersjach: Rainshower System SmartControl 360 DUO i Rainshower System SmartControl 360 MONO. W skład każdego kompletu wchodzą: opływowa bateria termostatyczna, ergonomiczna słuchawka ręczna z uchwytem punktowym, smukły drążek ścienny i wytrzymały wąż prysznicowy. Wszystkie elementy baterii prysznicowych z deszczownicami zostały wykonane z wyjątkowym kunsztem i dbałością o detale, zachwycając harmonijnym wzornictwem, inspirowanym organicznymi formami. By jeszcze mocniej podkreślić ich zachwycający design, zwieńczono je połyskującym chromem StarLight®. Dzięki niemu, cala powłoka lśni jak lustrzana tafla i jest nawet 10 razy bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych niż rozwiązania proponowane przez konkurencję. Istotną zaletą jest również łatwość czyszczenia – wystarczy przetarcie wilgotną ściereczką, by powierzchnia znów błyszczała jak nowa.

System prysznicowy Grohe SmartControl - obsługa baterii

Sprytna obsługa

Bateria prysznicowa z deszczownicą Smart Control proponuje zupełnie innowacyjny sposób kontroli parametrów wody. Wystarczy wcisnąć jeden z trzech (lub dwóch w przypadku wersji MONO) przycisków, by włączyć lub wyłączyć przepływ wody z deszczownicy i prysznica ręcznego. Ciśnienie wyregulujesz przekręcając odpowiednie przyciski w lewo i prawo, a pożądaną temperaturę ustawisz za pomocą umieszczonej z boku dźwigni. Jeszcze większy poziom komfortu zapewnia inteligentny system, który sprawia, że panel zapamiętuje Twoje ustawienia i przywróci je, gdy tylko ponownie naciśniesz odpowiedni przycisk. To takie wygodne!

Bateria prysznicowa z deszczownicą, czyli potrójny masaż podczas kąpieli

Każda z wersji systemu Smart Control, oferuje słuchawkę ręczną ze strugą Rain, kojarzącą się z delikatnym, letnim deszczem. Oprócz tego – deszczownicę z luksusowym strumieniem PureRain lub perfekcyjnie napowietrzonym Rain O2 (do wyboru przy instalacji). Dodatkowo, wersja DUO proponuje innowacyjny TrioMassage, który łączy w sobie dwie pulsacyjne strugi Massage i dynamiczny strumień Bokoma, przypominający odprężający ucisk koniuszkami palców. Niezależnie od tego, na który wariant kąpieli się zdecydujesz, przepływ we wszystkich dyszach będzie idealnie zbalansowany. Odpowiada za to technologia DreamSpray®, która utrzymuje równomierne ciśnienie w każdej z nich. Po relaksującej kąpieli, z łatwością usuniesz kamień z tarczy natryskowej. Wykonano ją bowiem z silikonu w systemie SpeedClean, który ułatwia pozbywanie się osadów z otworów prysznicowych.

System prysznicowy Grohe SmartControl - prysznic z deszczownicą

Bezpieczeństwo i pewność

Intuicyjna i prosta obsługa to jednak nie wszystko. Inżynierowie GROHE zadbali także o najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas kąpieli, co jest szczególnie ważne dla rodzin, w których znajdują się małe dzieci i osoby starsze. Za jego utrzymanie odpowiada przede wszystkim najczulsza na rynku głowica termostatyczna TurboStat®, która w zaledwie 0,3 sekundy reaguje na gwałtowne zmiany ciśnienia w instalacji. Dzięki temu, użytkownik zyskuje gwarancję, że temperatura wody pozostanie niezmieniona przez cały czas trwania kąpieli. By jeszcze bardziej zwiększyć poziom bezpieczeństwa, bateria prysznicowa z deszczownicą została wyposażona w przycisk SafeStop, który uniemożliwia ustawienie przepływu o temperaturze przekraczającej 38°C, dopóki nie zdejmie się blokady. Delikatną skórę chroni również technologia CoolTouch®, która sprawia, że bateria jest zawsze bezpieczna w dotyku. Wewnętrzne kanały izolują przepływ gorącej wody od metalowego korpusu, co pozwala uniknąć przypadkowych oparzeń. Dzięki takim rozwiązaniom każdy domownik może korzystać z systemu SmartControl – bez żadnych ograniczeń!

Od wielu lat inżynierowie GROHE, nazywani są przez kolegów z branży sanitarnej mistrzami technologii. Ich nowe dzieło, system natryskowy SmartControl, zachwyca eleganckim designem, zastosowanymi technologiami i niezawodnością przez lata. Przede wszystkim zaś zapewnia całkowicie bezpieczne i absolutnie luksusowe doznania SPA każdemu członkowi rodziny. Rozwiązanie w sam raz do łazienki marzeń.

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: