Międzynarodowe targi ISH 2017 – woda, energia, życie

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 3 minut
Zyskaj więcej z GROHE COLORS

Targi ISH to największa na świecie wystawa producentów branż sanitarnych, wodnych, energetycznych i klimatyzacyjnych. Co dwa lata, ich przedstawiciele spotykają się we Frankfurcie nad Menem, by pochwalić się swoimi osiągnięciami, zaprezentować najnowsze rozwiązania i nakreślić perspektywy na nadchodzące 24 miesiące.
Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-18.03.2017 – zobaczcie, dlaczego warto tam być!

Frankfurt am Main. Image of Frankfurt am Main skyline during twilight blue hour.

źródło: Artykuł sponsorowany
 

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o targach ISH, ale boicie się spytać

Targi ISH mają długa tradycję – pierwsza edycja została zorganizowana ponad 50 lat temu. Od tamtego czasu nieustannie przyciągają uwagę wszystkich osób związanych z branżami sanitarno – energetycznymi oraz konsumentów, którzy doceniają eleganckie wzornictwo oraz innowacyjne rozwiązania.

Aby pokazać skalę przedsięwzięcia, wystarczy przyjrzeć się liczbom, które stoją za targami ISH. W tym roku ponad 2400 firm będzie prezentować swoje produkty,  a szacowana liczba odwiedzających hale targowe we Frankfurcie przekroczy 200 000. Powierzchnia wszystkich wystaw wyniesie 250 000 m² – to tyle, co 35 boisk piłkarskich!

Mottem tegorocznego ISH jest: Water, Energy, Life. Na pierwszy plan wysuną się więc rozwiązania, które wykorzystują powiązania między energią oraz wodą, by poprawić jakość życia. Liderem we wdrażaniu takich produktów jest firma GROHE – jeden z największych producentów armatury sanitarnej na świecie. Dlatego – podobnie jak dwa lata temu (zdjęcia z poprzedniej edycji zobaczycie tutaj)  – pawilon tego wystawcy z pewnością będzie najbardziej obleganym miejscem na targach.

targi branży sanitarnej

GROHE na ISH – fakty bez mitów

Targi ISH będą dla niemieckiego producenta okazją do pokazania opracowanych przez siebie technologii. Pozwalają one na nowo odkryć przyjemność z korzystania z wody, przy jednoczesnym racjonalnym gospodarowaniu zasobami naturalnymi. Rozwiązania takie jak EcoJoy®, TurboStat® czy SilkMove ES® idealnie wpisują się w przewodnie hasło wystawy i z pewnością zachwycą swoją funkcjonalnością, która harmonijnie łączy się ze znakomitym wyglądem oferowanej armatury.

Na 2500 m² powierzchni pawilonu GROHE, zapoznać się będzie można również z nowościami, które przygotował niemiecki gigant. Największa z nich to ceramika, która do tej pory nie figurowała w portfolio firmy. Teraz obejmie ono kompletny zestaw wyposażenia łazienki, co pozwoli urządzić jej wnętrze w spójnym, eleganckim stylu.

umywalka nablatowa
ceramika łazienkowa

To jednak nie wszystko! Odwiedzający będą mieli również możliwość obejrzenia nowej odsłony kolekcji Lineare, która wyróżnia się wyższym i smuklejszym niż dotąd korpusem oraz zachwycającym połączeniem prostych linii z delikatnymi krzywiznami. Czeka na nich także całkowicie nowa paleta kolorów baterii Essence, uwodzących starannym wykończeniem i swobodą, jaką dają w aranżacji wymarzonej łazienki.

wyposażenie łazienki
baterie łazienkowe

GROHE przygotowało także coś dla miłośników luksusowej kąpieli pod prysznicem. Innowacyjny system natryskowy Smart Control, w wersji na- i podtynkowej, zredefiniuje sposób myślenia o interakcji z wodą, podczas gdy deszczownica AquaSymphony udowodni, że luksusowy salon SPA można urządzić w każdym domu.

innowacyjny system natryskowy
deszczownica

Dodatkową niespodzianką będzie prezentacja zupełnie nowego rozwiązania, które jak do tej pory pozostaje ścisłą tajemnicą. Przedstawiciele GROHE zapewniają jednak, że jest ono odpowiedzią na aktualne potrzeby konsumentów i znacząco wpłynie na podwyższenie komfortu w łazience. Warto uzbroić się w cierpliwość!

Jeśli więc design nie jest dla Was abstrakcyjnym pojęciem, kochacie nowoczesną technologię i leży Wam na sercu dobro naszego środowiska, w dniach 14–18.03.2017 zapraszamy do Frankfurtu. Do zobaczenia!

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: