Marzy Ci się biała kuchnia? Zobacz najpiękniejsze aranżacje kuchni w bieli!

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 2 minut
Zyskaj więcej z GROHE COLORS

Bez względu na to, czy są przestronne, sterylne i nowoczesne, czy zabałaganione i przytulne, białe aranżacje kuchni mają swoich zwolenników, ale i przeciwników. Jeśli należysz do tych pierwszych, koniecznie zobacz nasz zbiór aranżacji.

Aranżacje kuchni w stylu skandynawskim

Dla wielu z nas kuchnia w stylu skandynawskim to idealne połączenie nowoczesności i przytulności. Biała baza to świetne tło dla drewna i nienachalnych akcentów kolorystycznych, dzięki którym aranżacje białej kuchni w stylu skandynawskim zyskują wyjątkowy charakter.
 

 

Biała kuchnia w stylu angielskim i jej dojrzałe aranżacje

Przemyślane, symetryczne i wyraziste, a jednocześnie bardzo domowe – aranżacje kuchni w stylu angielskim zyskują w Polsce kolejnych zwolenników. Styl angielski jest trudny to zrealizowania na małej przestrzeni, dlatego biała kuchnia to często jedyny sposób, by optycznie powiększyć przestrzeń.
 

 

Aranżacje kuchni w stylu rustykalnym

Kiedy planujemy aranżację kuchni w bieli, styl rustykalny nie jest oczywistym wyborem. Rustykalna kuchnia powinna urzekać starością, ciepłem i naturalnymi elementami. Jak zatem stworzyć aranżację białej kuchni w stylu rustykalnym, by osiągnąć pożądany efekt? Białe ściany można uzupełnić cegłą, białe szafki kuchenne – drewnianymi blatami, a białą podłogę tkanym akcentem. Nie ma rzeczy niemożliwych.
 

 

Biała kuchnia w stylu eklektycznym

Styl eklektyczny to wolność wyboru i swoboda łączenia elementów. Każda decyzja powinna być jednak dobrze przemyślana, bo kuchnia w stylu eklektycznym, a zwłaszcza biała kuchnia, rządzi się swoimi prawami. Zastanówmy się, ile razy widzieliśmy nieudane aranżacje kuchni w tym wydaniu?
 

 

Nowoczesne aranżacje kuchni

Jeszcze kilka lat temu nowoczesne aranżacje kuchni oznaczały sterylność, chłód i minimalizm. Wszystkie wyglądały podobnie i bazowały na tych samych elementach wykończenia. Dziś nowoczesne aranżacje kuchni w bieli intrygują odcieniami, kuszą teksturami i zaskakują detalem.
 

 

Aranżacje kuchni z wyspą

Kuchnia z wyspą to miejsce, gdzie smakuje się życie. Większa powierzchnia pozwala połączyć wyspę ze stołem – kuchnię z jadalnią, a jadalnię z salonem. O ile zastosujemy biel, aranżacje kuchni z wyspą mają szansę zachować spójność.
 

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł:

Komentarze:

2022-12-18 16:56:27
Danuta
Przepiękne! Uwielbiam białe kuchnie- mają niepowtarzalny klimat :)
2017-08-17 08:13:59
Martyna
Do mnie zdecydowanie przemawiają nowoczesne aranżacje i koniecznie z wyspą :) obym miała kiedyś kuchnię takich rozmiarów by wyspę można było w niej umieścić. Na razie to tylko marzenia. Chociaż nie powiem widziałam projekt niewielkiej kuchni z wyspo-stołem jak go nazwałam. Takie rozwiązanie może by się u mnie sprawdziło :)