[WYDARZENIE] Wiosenna impreza promująca niezależną modę i dizajn – SILESIA BAZAAR vol.6

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 3 minut

28 maja 2017, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się targi SILESIA BAZAAR vol.6. Trwają zapisy dla Wystawców na największe wydarzenie dedykowane polskiej modzie i wzornictwu na Śląsku. Redakcja Domolubnych z całą pewnością pojawi się na wydarzeniu, a Wy? Sprawdźcie, co przygotowali dla odwiedzających organizatorzy eventu!
 
Publikacja partnerska
 
Cykl targów SILESIA BAZAAR od 2014 z powodzeniem promuje polską, niezależną modę i dizajn. Skierowany jest do tych, którzy cenią sobie oryginalne wzornictwo, kochają modę, cenią sobie estetykę, a swoimi świadomymi decyzjami zakupowymi chcą wspierać zdolnych, niezależnych dizajnerów. To okazja do zrobienia zakupów, znalezienia inspiracji i poznania ciekawych trendów.

Trwają zapisy dla Wystawców

Targi SILESIA BAZAAR każdorazowo gromadzą w jednym miejscu różnorodne firmy z całej Polski. Przestrzeń przeznaczona na targi pomieści stoiska ponad 100 firm. Do udziału zaproszone są zarówno autorskie marki odzieżowe, jak również firmy oferujące produkty dla dzieci, twórcy biżuterii, producenci przedmiotów użytkowych oraz kosmetyków. Zapisy dla firm chcących zaprezentować się 28 maja w Katowicach odbywają się przez stronę internetową projektu: silesiabazaar.pl
Lista firm, które wzięły udział w targach SILESIA BAZAAR od początku istnienia projektu jest długa na ponad 1000 pozycji!

Strefa Stylizacji

Targi niezależnej mody i dizajnu SIELSIA BAZAAR to nie tylko okazja do zrobienia zakupów. Organizatorzy dbają, by każdy event był również okazją do zdobycia ciekawej wiedzy i spotkania z ciekawymi osobami. Przy okazji szóstej edycji SILESIA BAZAAR odwiedzający imprezę – zarówno panie, jak i panowie – będą mogli zasięgnąć porad profesjonalnych stylistek z POKOKARDE Studio Stylizacji.

SILESIA BAZAAR vol.6 to już w sumie 13 wydarzenie z całego cyklu targów. Impreza na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych i najchętniej odwiedzanych wydarzeń modowych na Śląsku.
Więcej szczegółów na: silesiabazaar.pl oraz facebook.com/silesiabazaar

Domolubni.pl również wybiorą się na Silesia Bazaar w poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji. Kogo z Was spotkamy w Katowicach w ostatni weekend maja? 😉
 

Zobaczcie, jak wyglądały poprzednie edycje SILESIA BAZAAR:

silesia bazaar
targi designu
diy
dekoracje diy
niezależne targi designu
wydarzenie design
targi silesia bazaar
handmade do domu
targi mody i dizajnu
silesia-bazaar-2

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: