GROHE X Summit 2023. Wirtualna konferencja, na której nie może Cię zabraknąć 

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 2 minut
Zyskaj więcej z GROHE COLORS

Troska o zasoby wody pitnej to duży i ważny temat. I tak też zapowiada się zaplanowana w dniach 7-9 marca na platformie GROHE X konferencja online GROHE X Summit 2023. Zobaczcie, co ciekawego czeka nas przez te trzy dni i zarejestrujcie się na wszystkie lub tylko na interesujące Was wydarzenia już teraz! (link na końcu artykułu). 

GROHE X Summit 2023. Kilkanaście spotkań, kilka formatów, jedna idea 

Na zorganizowaną pod hasłem „Caring for water” (czyli „Troska o wodę”) konferencję udało się zaprosić znanych i cenionych ekspertów z różnych branż, reprezentujących różne środowiska i różne punkty widzenia. Ogromnie istotnymi dla współczesnego świata, ale zawsze oscylującymi wokół wody, problemami prelegenci oraz goście będą zajmować się na trzy różne sposoby – w trakcie inspirujących prezentacji, podczas angażujących i pobudzających do refleksji paneli dyskusyjnych oraz w popularnej formule masterclass. Aby jeszcze bardziej ułatwić uczestnikom odnalezienie odpowiednich dla siebie tematów, każdy dzień poświęcony będzie innemu zagadnieniu: od urbanizacji i mieszkalnictwa przez zielone budownictwo i zrównoważony rozwój po zdrowie i dobre samopoczucie. Szczegółowy program konferencji znajdziecie tutaj: https://www.guestid.de/GROHE_X_Summit_2023/index.php?sec=page&uid=63bd29510becf5_53407635&lang=7 

Spotkania – w zależności od formatu – będą tłumaczone na język polski symultanicznie lub z wykorzystaniem napisów na ekranie. 

Dzień 1.  Kiedy miejsce nazywamy domem – dziś i jutro

Pierwszego dnia prelegenci skupią się na miastach i domach przyszłości. Chcecie wiedzieć, jak pandemia i sytuacja na świecie wpłynęła na nasze mieszkalne potrzeby i wymagania? Zastanawiacie się, dlaczego w obszarze tym obserwujemy obecnie tak wiele sprzecznych trendów: jednoczesny rozwój metropolii i tendencję do przenoszenia się na peryferia lub wręcz na wieś albo powrót do estetyki i rozwiązań retro przy równoczesnym rozwoju i wzroście fascynacji nowoczesnymi technologiami? W uzyskaniu odpowiedzi na te pytania i rozpozaniu, które trendy są chwilowe, a które wytyczają stały kurs, pomogą Wam głosy ze świata sprzedaży i DIY. 

Dzień 2. Jak sprawić, by budynki były bardziej ekologiczne? 

Drugi dzień zarezerwowany jest na debatę o zielonym budownictwie. Jeśli planujecie właśnie budowę domu, na pewno znajdziecie tu dla siebie wiele pomocnych treści. Gospodarze spotkań pomogą nam rozstrzygnąć, co tak naprawdę zależy tutaj od naszych własnych decyzji, a co od oferty i uwarunkowań całej branży. Poznamy także sporo przynoszących dla środowiska realną zmianę projektów i rozwiązań. 

Dzień 3. Woda jako doświadczenie – nowa uważność

Ostatniego dnia konferencji eksperci pochylą się nad tematem wpływu tego, jak mieszkamy, na nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Nie wiecie, jak zaprojektować mieszkanie (a szczególnie łazienkę), aby tworzyło ono przyjazną przestrzeń do życia, sprzyjało odpoczynkowi i obniżeniu poziomu stresu? W takim razie 9 marca Wasza obecność na konferencji GROHE X Summit 2023 jest niemalże obowiązkowa. 

Musimy przyznać, że program konferencji GROHE X Summit 2023 zapowiada się naprawdę fascynująco. My pojawimy się tam na pewno i gorąco zachęcamy Was do tego samego. Aby dołączyć do kształtującego lepsze jutro wydarzenia, zarejestrujcie się już teraz, klikając w poniższy link:

https://www.guestid.de/GROHE_X_Summit_2023/index.php?sec=page&uid=63bd29510becf5_53407635&lang=7

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: