Ręcznie robione ramki na zdjęcia – prezent idealny

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około < 1 minut

Planujesz wręczyć na prezent wyjątkowe fotografie? Ręcznie robione ramki na zdjęcia dodadzą im charakteru!

O tym, że DIY to sprawdzony pomysł na prezent nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Własnoręcznie zrobione rzeczy mają duszę i charakter. Ramki na zdjęcia to wspaniały sposób, by przypomnieć bliskiej osobie miłe chwile i wywołać uśmiech na jej twarzy.

Ramki na zdjęcia DIY na prezent – stylowe czy słodkie?

W świecie własnoręcznie robionych prezentów istnieją tylko dwie drogi –  albo stworzymy coś naprawdę pięknego, albo nasz prezent będzie po prostu uroczy. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy.

Stylowe, ręcznie robione ramki na zdjęcia

Piękne, solidnie wykonane ramki na zdjęcia mogą łatwo zostać uznane za prezent kupiony w centrum handlowym. Jeżeli jesteśmy zbyt dobrzy w DIY, lepiej uprzedzić obdarowaną osobę, że otrzymuje rękodzieło naszego autorstwa i zadbać o to, by idealnie pasował do jej mieszkania.

Po jakie materiały warto sięgnąć robiąc ramki na zdjęcia DIY?

Gotowe, surowe ramy i drewno są najbezpieczniejsze, ale można spróbować też mniej oczywistych materiałów. Wszystko, co kojarzy nam się z obdarowywaną osobą, ma szasnę zostać strzałem w dziesiątkę!
 

 

Słodkie i urocze ramki na zdjęcia DIY, które może zrobić każdy

Ramki na zdjęcia, po których widać, że zostały zrobione własnoręcznie, i to przez niezbyt doświadczonego artystę, mogą być szybko usunięte z pola widzenia, pod warunkiem, że przedstawiają solidną wartość sentymentalną. Jeżeli więc nie masz dużego doświadczenia w DIY postaraj się zrobić coś, co pokaże obdarowanej osobie, jak ważna jest dla Ciebie. Wykorzystaj materiały, które do niej pasują i nie zniechęcaj się, jeśli wykonanie ramki na zdjęcia nie wyszło tak, jak chciałeś. Liczą się chęci!
 

Zobacz, jak poradzili sobie z tym zadaniem inni:

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: