Odkryj przyszłość teraz – weź udział w wydarzeniu GROHE X

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 2 minut
Zyskaj więcej z GROHE COLORS

Targi ISH – największe wydarzenie świata armatury zostały w tym roku odwołane w związku z obostrzeniami sanitarnymi obowiązującymi w całej Europie. Jednak w GROHE myślimy o rozwiązaniach, nie problemach, dlatego przygotowaliśmy odpowiedź na wyzwanie rzucone przez nową rzeczywistość. 

16 marca uruchomimy cyfrową platformę GROHE X, której premiera zastąpi nasz tegoroczny udział w targach. To pionierskie rozwiązanie w branży sanitarnej, które dedykujemy w szczególności architektom, dystrybutorom i instalatorom.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniach z okazji premiery? Przeczytaj!

Odkryj przyszłość teraz – weź udział w wydarzeniu GROHE X

Platforma będzie miała swoją premierę już 16 marca 2021. Z tej okazji zaplanowaliśmy 2-dniowe wydarzenie online pełne eksperckich prelekcji i konsultacji z profesjonalistami w swoich dziedzinach.

Wydarzenie będzie odbywać się w dniach 16-18 marca 2021. Rozpocznie się oficjalną prezentacją możliwości platformy podczas wystąpienia 16 marca o 10:00.

Wypełnij formularz na stronie, aby zarejestrować się na wydarzenie.

3 dni pełne inspiracji i wiedzy

Wystąpienia, które będzie można obejrzeć podczas premierowego wydarzenia, zostały dostosowane do potrzeb różnych grup odbiorców. Praktyczna wiedza i inspiracje czekają więc na dystrybutorów i instalatorów, architektów, projektantów wnętrz oraz konsumentów. 

Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w prelekcjach na żywo w zaciszu domu lub biura. Prezentacjom będą towarzyszyć sesje Q&A oraz możliwość wymiany zdań z innymi uczestnikami na czacie.

Tematy, jakie zostaną poruszone podczas wystąpień, to m.in.:

  • Nowatorskie rozwiązania technologiczne
  • Ograniczanie negatywnego wpływu na środowisko
  • Zastosowanie technologii GROHE w codziennym życiu
  • Inspiracje dla architektów i konsumentów
  • Porady dla instalatorów i dystrybutorów

GROHE X to nie tylko jednorazowe wydarzenie

Po premierze platforma będzie ogólnodostępna dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. 

Znajdą się na niej filmy instruktażowe dla instalatorów, inspiracje dla architektów, informacje o innowacjach i nowościach dla konsumentów. Wszystko po to, by każdy mógł lepiej poznać świat rozwiązań marki GROHE.

Jakie tematy będzie można znaleźć na platformie? M.in. te związane z designem, bezpieczeństwem, zrównoważonym rozwojem, produktami GROHE czy kwestiami technicznymi.

Materiały będą dostępne nie tylko w formie tradycyjnych artykułów, ale też animacji i nagrań video, prezentacji 360°, wywiadów oraz konsultacji z ekspertami.

Z ekscytacją czekamy na 16 marca i oficjalną premierę platformy GROHE X! Do udziału w wydarzeniach towarzyszących zapraszamy wszystkich partnerów GROHE, konsumentów i profesjonalistów, którzy chcą lepiej poznać możliwości naszych nowatorskich rozwiązań.

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: