[WYDARZENIE] Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie – już 22-23 kwietnia

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 2 minut

Targi Rzeczy Ładnych powracają w wiosennej odsłonie! 22 -23 kwietnia w Ethosie przy Placu Trzech Krzyży odbędzie się  9. edycja największych targów designu w Polsce! Imprezie towarzyszyć będzie wystawa “Miasto i Las” łącząca design z ekologią.
 
Publikacja partnerska
 
22 i 23 kwietnia w Ethosie, nowo otwartym budynku biurowym firmy Kulczyk Silver Properties przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbędzie się wiosenna edycja Targów Rzeczy Ładnych. To dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, rokrocznie przyciąga tłumy odwiedzających, nie bez powodu więc uznawane jest za najbardziej prestiżową i najchętniej odwiedzaną imprezę tego typu w Polsce. Podczas wiosennych targów zaprezentuje się około 150 wystawców, a imprezie towarzyszyć będzie otwarcie wystawy: „Miasto i las”, łączącej design i projektowanie z ochroną środowiska i propagującej postawy proekologiczne.

Targi Rzeczy Ładnych Warszawa
 
Ogromny wybór MEBLI – oryginalnych stołów, lamp, mebli RETRO i akcesoriów niezbędnych do urządzenia modnego wnętrza, strefa z CERAMIKĄ I PORCELANĄ, strefa PRINT z wybitnymi polskimi (i nie tylko!) rysownikami, plakacistami i ilustratorami to znaki rozpoznawcze Targów.

Najlepsze polskie manufaktury, uznane marki i debiutanci przywiozą swoje najnowsze produkty i zaproponują odwiedzającym w promocyjnych cenach. Na rodziców czekać będzie strefa z pięknymi zabawkami i książkami dla DZIECI. Dla dorosłych organizatorzy przygotowali strefę WELLNESS z naturalnymi kosmetykami i markami, których nie można znaleźć w sieciowych sklepach.

W tym roku po raz pierwszy na Targi zawitają również zagraniczni wystawcy: marka Das Papel, która pojawi się w strefie PRINT oraz właścicielki sklepu Le Panapé de Caméla z Genewy, zainteresowane polskim designem i możliwością nawiązania kontaktów z naszymi producentami.

Wydarzeniem specjalnym tej edycji Targów Rzeczy Ładnych będzie niesamowita wystawa „Miasto i las”, łącząca w zaskakujący sposób design z ekologią. Kuratorką wystawy jest  EWA SOLARZ, dziennikarka, autorka książek dla dzieci, m.in. D.E.S.I.G.N, współzałożycielka WILKA Otwartego Klastra Designu – organizatora wystawy. Wystawa składa się m.in. z prototypów budek lęgowych dla ptaków i innych zwierząt stworzonych przez różnych projektantów. Promuje z jednej strony polski design i polskie produkty, z drugiej postawy i projekty proekologiczne w społeczeństwie, kładzie nacisk na rozwiązywanie realnych problemów związanych z życiem zwierząt w mieście. Wartością dodaną są ciekawe warsztaty dla dzieci towarzyszące wydarzeniu.

– W kwietniu ruszamy z nowym ekscytującym projektem. Uruchamiamy portal sprzedażowy Targów Rzeczy Ładnych. – mówią organizatorzy, Ajka Mroczkowska, Anna Pruszyńska i Paweł Stremski.

– Będzie jeszcze więcej wystawców, szerszy wybór produktów i najlepsza selekcja polskiego designu. Chcemy żeby to było najbardziej pozytywne miejsce w sieci. Będziemy je tworzyć z naszymi wspaniałymi wystawcami, więc powinno się udać! Cieszymy się, że już niebawem będziecie mogli korzystać z oferty wystawców Targów Rzeczy Ładnych zawsze, gdy tylko przyjdzie wam na to ochota. Spodziewajcie się starannie wybranych, jakościowych, funkcjonalnych i odznaczających się wysoką estetyką produktów. Wszystko będzie podane w atrakcyjny, przejrzysty i przyjazny sposób – obiecują organizatorzy.

Targi Rzeczy Ładnych to dziś już ogólnopolska impreza. Wydarzenie z roku na rok coraz bardziej się rozrasta, zarówno dzięki wystawcom z kraju i zagranicy, jak i ze względu na zwiedzających, którzy przyjeżdżają z całej Polski. Organizatorzy chcą przenieść szczególną atmosferę Targów w przestrzeń wirtualną www.targirzeczyladnych.pl upowszechniając dostęp do wszystkich marek. Szczegółowa lista tegorocznych wystawców znajduje się TU.

Targi Rzeczy Ładnych
22-23 Kwietnia, w godz. 11-19

ETHOS
Plac Trzech Krzyży 10/14
00-499 Warszawa

Wstęp: 5 zł
Bilet z magazynem Dom & Wnętrze: 9zł

targirzeczyladnych.pl
facebook.com/targirzeczyladnych

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: