[WYDARZENIE] Targi Rzeczy Ładnych ze strefą vintage i aukcją klasyków

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 2 minut

Targi Rzeczy Ładnych i portal Patyna zapraszają do strefy vintage i na aukcję klasyków, która odbędzie się w weekend targowy w dniach 22-23 kwietnia w budynku Ethos na Placu Trzech Krzyży.
 
Publikacja partnerska
 
targi rzeczy ładnych
 
Targi Rzeczy Ładnych we współpracy z portalem Patyna.pl – pierwszą i największą platformą, zrzeszającą sprzedawców i entuzjastów designu sprzed lat – zorganizują nietypową aukcję, na której zakupić będzie można wyszukane, często unikatowe przedmioty w stylu vintage, wyselekcjonowane z oferty Patyny.

Targi Rzeczy Ładnych to dwudniowe święto miłośników piękna, sztuki i designu, na których zagości specjalna strefa vintage, objęta kuratelą Patyny. Będzie można na niej znaleźć wyjątkowe przedmioty, prezentowane przez najlepszych sprzedawców, z których niektórzy ze swoimi stoiskami odwiedzą Warszawę po raz pierwszy. To wyjątkowa okazja, by na żywo zobaczyć najznakomitsze przykłady wzornictwa sprzed lat, od mebli przez dekoracje i przydatne sprzęty – i zabrać je do domu.

Sekcji retro towarzyszyć będzie aukcja klasyków, wyselekcjonowanych z oferty Patyny. Przedmioty z najwyższej półki, w tym rzadkie kolekcjonerskie okazy, będą licytowane na żywo, a część dochodu z ich sprzedaży zostanie przekazana na szczytny cel. Podczas licytacji oferowane będą przedmioty między innymi z kolekcji Beaty Bochińskiej, autorki bestsellerowego poradnika dla kolekcjonerów „Zacznij kochać dizajn”.

Patyna to pierwszy i największy marketplace poświęcony przedmiotom vintage, skupiający butiki, kolekcjonerów i entuzjastów pięknych przedmiotów. Oprócz bycia narzędziem typowo sprzedażowym, Patyna popularyzuje edukację w zakresie wzornictwa sprzed lat i ideę wykorzystywania go we współczesnych wnętrzach. To również platforma zrzeszająca i aktywizująca społeczność fanów vintage poprzez autorskie projekty, takie jak magazyn online, selekcje eksperckie, dedykowane sesję zdjęciowe itp.
 
targi retro
 

Wystawcy strefy Vintage podczas Targów Rzeczy Ładnych:

Good Old Things, Ładne, Humor Vintage Store, Stefan Sprzedaż Rzeczy, Rze3, Zbiór Szpeje, Meblowe 4 Alternatywy, Wyrobki, Think Modern, Lamp Attack, Hocki Klocki, Tala

Targi Rzeczy Ładnych
22-23 kwietnia, w godz. 11-19
ETHOS, Plac Trzech Krzyży 10/1, Warszawa
Wstęp: 5 zł
Bilet z magazynem Dom & Wnętrze: 9zł

Więcej na: targirzeczyladnych.pl, facebook.com/targirzeczyladnych

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: