GROHE QuickFix – wymiana baterii nigdy nie była łatwiejsza

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 3 minut
Zyskaj więcej z GROHE COLORS

Wymiana kranu w kuchni lub łazience kojarzy Ci się głównie z bałaganem, zalaną podłogą i stertą narzędzi, których nie posiadasz? A może z instrukcją napisaną w kompletnie niezrozumiały sposób, która nie tylko nic nie ułatwia, a wręcz utrudnia? Jeśli odpowiedź na któreś z tych pytań brzmi tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. 

Instalacja baterii łazienkowej może być łatwa!

Spędzając w domu zdecydowaną większość czasu, dużo łatwiej zauważyć rzeczy, które warto byłoby zmienić, naprawić lub wymienić na nowe. Kompromisy, na które dawniej przymykałeś oko, stają się nie do zaakceptowania. Chcesz, by Twoje cztery kąty służyły Ci w maksymalnie komfortowy sposób. Niestety, nie zawsze da się to zrealizować od ręki.

Budowlany boom, z którym mamy obecnie do czynienia, znacznie zmniejszył dostęp do fachowców. Coraz trudniej umówić się z hydraulikiem czy elektrykiem na ten sam tydzień, a nawet miesiąc. Wzmożony popyt można odczuć także po cenach — usługi specjalistów są coraz droższe, a przecież wymiana kranu w kuchni, czy łazience to nie fizyka kwantowa! 

Wiele osób chciałoby samodzielnie zając się drobnymi wymianami i naprawami — jak np. montażem baterii umywalkowej — ale część zamienna i klucz francuski to często za mało. Wiele prac wymaga specjalistycznego sprzętu, którego nie opłaca się kupować na jeden raz. Do tego brak wiedzy, której nie pomaga uzupełnić zagmatwana instrukcja… 

Czy jesteśmy więc skazani na kilkumiesięczne oczekiwanie fachowca, który za godzinę pracy zażyczy sobie kilkuset złotych? Niekoniecznie.

Grohe quickfix

Wymiana kranu w umywalce — jak to zrobić samodzielnie?

Widząc zmiany zachodzące na rynku, firma GROHE postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc linię QuickFix, która oferuje armaturę przeznaczoną do samodzielnej instalacji.

Produkty QuickFix charakteryzują się maksymalnie uproszczonym montażem, który nie wymaga wizyty fachowca. Wystarczy kilka chwil, by cieszyć się niezwodną i praktyczna funkcjonalnością rozwiązań opracowanych przez GROHE.

Wymiana kranu w kuchni lub łazience nie będzie już skomplikowanym zadaniem. Teraz każdy może to zrobić!

Jak działa GROHE QuickFix?

Remont łazienki z GROHE QuickFix to łatwizna. I to z kilku powodów!

Przede wszystkim, produkty z linii QuickFix wyposażone są w czytelną, prostą instrukcję. Poradzą sobie z nią osoby, które na co dzień nie mają styczności z montażem armatury. W instrukcji próżno szukać fachowego żargonu, niezrozumiałych symboli czy skomplikowanych rysunków technicznych — wszystko jest maksymalnie proste.

grohe quickfix

Jeśli okaże się, że instrukcja to za mało, by sprawnie przeprowadzić montaż baterii łazienkowej lub kuchennej, w instrukcji znajdziesz kod QR. Zeskanowanie go kieruje do video-poradnika, który krok po kroku omawia szczegóły instalacji produktu, który trzymasz w dłoni.

Jeżeli czeka Cię wymiana lub montaż baterii kuchennej, ucieszy Cię funkcja „FastFixation”! Umożliwia ona szybkie zainstalowanie baterii na blacie lub zlewozmywaku, przy pomocy specjalnie zaprojektowanego zestawu mocującego.

Również wymiana baterii umywalkowej będzie dużo łatwiejsza, dzięki narzędziu do montażu, które znajdziesz w zestawie. Jest wielofunkcyjne i służy do instalacji oraz serwisowania armatury. Umożliwia m.in. zamocowanie baterii na blacie lub umywalce, dokręcanie wężyków doprowadzających wodę oraz wymianę perlatora. Przyda się jeszcze przez długi czas po montażu armatury, dlatego zachowaj je na później – urządzenie ułatwi Ci wymianę uszczelki w baterii lub dokręcenie zaworu. 

Grohe quickfix

Co więcej, kupując armaturę z linii QuickFix, dostajesz wszystko, co niezbędne do jej montażu. Dzięki temu nie musisz szukać właściwego klucza czy dokupować uszczelek. Wszystkie elementy i narzędzia, których potrzebujesz do zamontowania nowej baterii, znajdziesz w pudełku! 

Dodatkową zaletą asortymentu z linii QuickFix jest możliwość przedłużenia standardowej, 5-letniej gwarancji o dodatkowy rok. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie internetowej GROHE. 

GROHE QuickFix to rozwiązanie dla osób, które chcą własnoręcznie zadbać o swoją domową przestrzeń. Montaż baterii kuchennej czy umywalkowej jest teraz prostszy niż kiedykolwiek. Możesz zrobić to sam, wygodnie i bez dodatkowych kosztów, za to z pokaźną dozą satysfakcji z samodzielnie wykonanej pracy.

Grohe quickfix

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: