[TOP 5] Wybierz swój ulubiony stojak lub uchwyt na papier toaletowy

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około 2 minut

Czy stojak lub uchwyt na papier toaletowy może pełnić funkcję nie tylko praktyczną, ale też dekoracyjną? Oczywiście! Co więcej, niektóre z nich mogą stać się zachwycającą wizytówką łazienki. Sprawdź 5 najciekawszych pomysłów na stojaki i uchwyty na papier toaletowy!

Pomysł 1 – niewyczerpany zapas papieru na… ścianie

Jeśli nie lubisz niespodzianek związanych z nagłym brakiem papieru toaletowego w łazience i dlatego chcesz mieć jego zapas zawsze pod ręką, możesz zdecydować się na rozwiązanie, które nie tylko będzie doskonałą opcją na przechowywanie papieru toaletowego, ale także bardzo efektownym sposobem na dekorację łazienki. Jak to zrobić? Na przykład układając rolki papieru na… półce ściennej!
 

 

Pomysł 2 – nie tylko papier zawsze pod ręką

Jeśli nie lubisz rozstawać się ze swoim telefonem i zabierasz go ze sobą nawet do toalety, idealnym rozwiązaniem dla ciebie będzie uchwyt na papier toaletowy z półką, na której położyć możesz nie tylko swój smartfon, ale także gazetę, książkę, świeczkę, przybory higieniczne i wiele, wiele innych.
 

 

Pomysł 3 – dla tych, którzy nie lubią wiercenia w ścianie

Jeśli nie chcesz wiercić otworów w ścianie, możesz zdecydować się na uchwyt na papier toaletowy montowany do zbiornika wc. Tego rodzaju uchwyt może przybrać formę pojemnika, koszyka lub stelaża. Mimo iż mieści on nawet kilka rolek papieru, ujawniając swoją zawartość, nie zaburza estetyki wnętrza. Pamiętaj jednak, że rozwiązanie to możliwe jest jedynie wtedy, gdy używasz toalety wolnostojącej.
 

 

Pomysł 4 – dla wielbicieli tego, co naturalne

A gdyby tak stojak lub uchwyt na papier toaletowy zrobić z drewna, gałęzi, sznurka lub rzemyka? Czemu nie! Naturalne dodatki nadają wnętrzu czarowności, a dodatkowo urzekają swoją prostotą. Szczególnie efektownie prezentuje się stojak na papier toaletowy wykonany z gałęzi, jednocześnie imitujący drzewo. Naszym zdaniem bomba!
 

 

 

Pomysł 5 – stojak lub uchwyt na papier toaletowy tylko dla odważnych

Jeśli lubisz odrobinę szaleństwa we wnętrzu, możesz zdecydować się na stojak lub uchwyt na papier toaletowy, który nie wpisuje się w żadne schematy. To stojaki i uchwyty wykonane na przykład:

  • ze starej deskorolki,
  • z nieużywanej główki ramy od roweru,
  • z wiadra, które posłużyć może jako uchwyt na papier, ale także jako gazetownik,
  • ze starego świecznika.

Możesz także wzbogacić wnętrze łazienki o stojak w kształcie drewnianego wychodka lub latarni, które są nie tylko oryginalne, ale także pojemne!
 

 

 

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: