Nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem – czym nas zaskoczą?

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci około < 1 minut

Nowoczesne kabiny prysznicowe to już nie tylko kilka rodzajów strumienia i bateria termostatyczna w zestawie. Dziś kabina prysznicowa z hydromasażem może zawierać cały zestaw niesamowitych funkcji rodem z profesjonalnego SPA. Poznaj najnowsze trendy!

Jak może wyglądać hydromasaż w kabinie prysznicowej?

Pierwsze technologie opatentowane w dziedzinie hydromasażu nie były zadowalające ani dla użytkowników, a ni dla producentów. Zintegrowane panele z dyszami rozmieszczonymi w równych odstępach zapewniały relaksujące doznania pod warunkiem, że osoba biorąca prysznic była odpowiedniego wzrostu. Regulacja siły strumienia także pozostawiała wiele do życzenia.

Dziś mamy do dyspozycji najnowocześniejsze technologie – deszczownice, bicze wodne, boczne natryski z możliwością precyzyjnej regulacji temperatury, kąta ustawienia, rodzaju i siły strumienia. Nowoczesne kabiny prysznicowe z hydromasażem umożliwiają nam stworzenie we własnym domu SPA z prawdziwego zdarzenia.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii kabiny prysznicowe z hydromasażem mogą przynieść ulgę przy obolałych plecach, napięciu mięśni po treningu czy stresującym dniu.

A oprócz hydromasażu, kabina prysznicowa może łączyć w sobie o wiele więcej funkcji.
 

 

Kabina prysznicowa z hydromasażem – co potrafi?

Dziś kupując kabinę prysznicową z hydromasażem mamy do wyboru szereg nowoczesnych rozwiązań, takich jak:

  • Zaawansowane możliwości personalizacji (ułożenia własnego programu hydromasażu) i zapamiętanie ustawień dla kilku użytkowników prysznica;
  • Chromaterapia (seans świetlny);
  • Wbudowane radio;
  • Sauna w kabinie prysznicowej.

Wszystko to sprawia, że kabina z hydromasażem może wydawać się ekskluzywnym i drogim elementem wyposażenia łazienki, który wymaga dużej przestrzeni.

Tymczasem nowoczesne rozwiązania z dziedziny hydromasażu pozwalają na zainstalowanie ich w każdej łazience. Minimalistyczne systemy podtynkowe pozwalają na wyposażenie hydromasaż nawet najmniejszej kabiny prysznicowej.
 

 
Dużą zaletą jest też możliwość indywidualnej konfiguracji elementów, w jakie chcemy wyposażyć naszą kabinę z hydromasażem. Niegdyś ogromne kabiny z panelami wyposażonymi w kilkanaście funkcji stały nieużywane przez większość czasu. Dziś możemy wybrać dowolny element hydromasażu i zainstalować go w naszej kabinie.

Czy ten artykuł był przydatny?

Dziekujemy za opinie :)

Dlaczego ten artykuł nie był przydatny?

  • Artykuł był za krótki
  • W artykule było za mało zdjęć
  • Artykuł nie wyczerpał tematu
  • Z artykułu nie dowiedziałem/dowiedziałam się niczego nowego

Skomentuj artykuł: